Calendario

Septiembre 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

12 Dic 2015 - 17:51:07

Ankara En İyi Boşanma Avukatları

Ankarada İyi Boşanma Avukatları
İyi bir boşanma avukatı sizi anlamalıdır. Boşanma davası sreci zordur. Bu sebeplidir ki dava sresince size destek olabilecek bir avukat bulmanız n şarttır. Peki iyi bir ankara avukatını ne şekilde bulabilirsiniz? Ayrıca davanız ekişmeli mi ya da anlaşmalı mı olacak?
Bununla birlikte boşanma davaları nasıl aılır buna da dokunalım. Boşanma davaları iki biimde aılmaktadır. Eğer yanlar evliliği bitirme hususunda anlaşmışlarsa hakime mracaat etmeleri durumunda anlaşmalı olarak boşanabilirler. Anlaşmalı olarak ayrılmanın gerekleşmesi iin evlilik hayatının minimum bir yıl devam etmiş olmasıgerekir. Eğer evlilik bir seneden daha az devam etmiş ise eşler anlaşmalı biimde evliliği sonlandırmak amacıyla başvuru yapamazlar. Bu durumda ekişmeli şekilde başvuruda bulunmak zorundadırlar. Anlaşmalı tarzda evliliği bitirmek iin aile mahkemesine bir anlaşmalı ayrılma mutabakat metni vermeleri zorunludur. Bu protokoln bir avukat tarafından meydana getirilmesi ok iyi olacaktır. Daha sonra taraflar aile mahkemesine ıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokoln kabul ettiklerini sylemelidirler. ekişmeli tarzda ayrılmak iin bir boşanma nedenine ihtiya vardır. Bu ayrılma sebebinin yerinde olması gerekir. Ayrıca ayrılma nedeninin ispatlanması gerekir. Boşanma davasında davacı iddialarını her eşit kanıtla kanıtlayabilir. bir rnek verecek olursak tanık kanıt olarak ileri srlebilir. ekişmeli ayrılma davaları olduka uzun srmektedir. Davayı hızlandırmak iin bir boşanma ile ilgili avukattan yardım istenmelidir.

Ankarada Boşanma Avukatı szcğ hi bir şekilde aklımıza ok iyi ağrışımlar getirmez. Bunun nedeni tecrbelerimiz olabilir mi? Avukatlık yapan hukukuların neredeyse hepsi toplumumuzu gzelleştirmek iin sememiştir avukatlığı. http://bosanma-avukatlari.ra6.org/2014/02/08/bosanma-sebepleri-nelerdir/ Bir ok boşanma avukatı , avukat olmaya para etkisiyle başlamıştır. Bu nedenle Ankarada boşanma avukatınızı seerken iyi dşnmelisiniz.
Haddinden fazla boşanma avukatı var. İyi avukatı hangi şekilde seeceğim?
Boşanma avukatı seerken en iyi zm arkadaşlarınızın tavsiyesidir. İkinci yol ise googledan iyi bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yola karar verdiyseniz bulduğunuz avukatı ven internet blogları da aynı şekilde bulacaksınızdır.

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://bosanmadsgt036.activo-blog.com/Primer-blog-b1/Ankara-En-Ayi-BoAYanma-AvukatlarA-b1-p2.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)